Викладачі Уманського ВНЗ взяли участь у проекті МОН України та Британської Ради

0
790

Традиційно у рамках спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління» у період з 21 – 27 січня 2018 року у м. Львів проводилася зимова школа професійної майстерності на тему: «Розробка навчальних матеріалів відповідно до нової Типової програми з «Методики навчання англійської мови».

Учасниками зимової школи були викладачі закладів вищої освіти України, які здійснюють пілотування експериментальної програми «Методики навчання англійської мови» та вчителі шкіл, які забезпечують базу для проходження педагогічної практики студентами.

Наш університет під час роботи зимової школа професійної майстерності представляли члени робочої групи проекту — професор Оксана Заболотна, доценти Алла Гембарук та Олена Бевз, які проводили тренінги для учасників зимової школи.Викладачі Уманського ВНЗ взяли участь у проекті МОН України та Британської Ради

Присутні на навчанні школи професійної майстерності викладачі факультету іноземних мов Олександр Коваленко, Олег Комар, Олександр Слободяник, Людмила Загоруйко, Вікторія Кобилянська отримали новий неоціненний професійний досвід та удосконалили вміння у плануванні навчальних занять.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я