Випуск-2018: уманчани відсвяткували шкільний випускний

0
1569

Ще вчора школярі, сьогодні вже – дорослі люди з правом на вибір, святково одягнені, такі ще юні та одночасно мудрі й розважливі, з піднесеним настроєм та готовністю до нового: 23 червня, 432  випускники шкіл міста Умань зібралися на території Уманського національного університету садівництва — провідного наукового та навчального закладу України з віковою історією свого існування, аби в урочистій атмосфері відсвяткувати знаменну подію їхнього життя – випуск зі школи.

У заході взяли участь міський голова Олександр Цебрій, представники міської влади, депутати, начальники відділів, служб та управлінь міської ради, педагоги, учні, батьки, уманчани.

Традиційно, ведучими свята стали випускники: учень ЗОШ №5 Вадим Охота та учень НВК – міської гімназії Іван Сіренко. Не зважаючи на погоду усі юнаки та дівчата, які закінчили школу, були щасливими, їх переповнювали емоції. Родзинкою свята стало виконання Державного Гімну України народним самодіяльним ансамблем пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва.

Фото Олександра Цебрій.Почесні гості побажали молоді натхнення та незламного прагнення до знань, нових ідей та можливостей для професійного становлення.

З вітальним словом до випускників, їх вчителів, батьків та жителів міста з нагоди свята виступили міський голова Олександр Цебрій та начальник відділу освіти Оксана Мельник.

«Життєва дорога дуже мінлива і нелегка. І в кожного вона своя. Тож із безлічі доріг, шановні випускники, виберіть свою і йдіть сміливо та впевнено. Хай завжди поруч з вами будуть вірні друзі. Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі, любі наші діти!», – сказав міський голова Олександр Цебрій.

Згадали на урочистостях і усіх тих, хто поклав своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу. Право покласти квіти до могил та пам’ятних знаків загиблих уманчан у роки Другої Світової війни, зоні АТО, героям Небесної сотні було надано випускникам.

Прийшли привітати випускників і вихованці НВК №1 та НВК №24 та нагадати їм про безтурботне, світле дитинство. За традицією прощалися випускники зі школою у ритмі останнього шкільного вальсу, який подарували вихованці Зразкового художнього колективу «Журавка» НВК – міської гімназії.

Випуск-2018: уманчани відсвяткували шкільний випускний

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я