З нагоди 73-ої річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні ветеранів вітали цінними подарунками

0
786

10 травня з нагоди відзначення 73-ої річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні депутат міської ради, голова постійної комісії з питань управління комунальною власністю Володимир Панчук спільно з працівниками управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради привітав вдома жінку-ветерана Другої світової війни Скоропад Галину Феодосіївну та вручив подарунки і вітальну адресу.

Галині Феодосіївні 94 роки, під час Другої світової війни перебувала у складі діючої армії, працювала в евакогоспіталі № 2773 з вересня 1944 року по вересень 1945 року. Має трудовий стаж понад 40 років.

Крім того, напередодні травневих свят з метою вшанування Героїв Другої світової війни представники УДПУ за дорученням ректора, професора Олександра Безлюдного відвідали ветеранів педагогічної праці, зокрема тих, кому довелося пройти через тяжкі роки воєнного лихоліття та піднімати Україну з розрухи, відбудовувати міста та села, навчати молодь.

З нагоди 73-ої річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні ветеранів вітали цінними подарункамиПроректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк, голова профкому Валентин Хитрук та декан історичного факультету Анатолій Карасевич відвідали колишнього викладача університету Івана Фомича Кремешного, привітали його зі святом та надали невелику матеріальну допомогу.

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я