За продаж алкоголю неповнолітнім на Черкащині оштрафували продавця

0
129

З метою недопущення та протидії вживанню неповнолітніми алкогольних і тютюнових виробів, правоохоронці провели профілактичне відпрацювання Драбівської та Шрамківської ОТГ.

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

Під час відпрацювання в селі Шрамківка на продавця магазина за фактом продажу неповнолітній особі алкогольних напоїв правоохоронці склали адміністративний протокол за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також на батьків неповнолітнього складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліціянти провели роз’яснювальні бесіди з неповнолітніми про негативний вплив шкідливих звичок, недопустимість вживання підлітками наркотичних засобів, психотропних речовин, алкогольних напоїв та тютюнопаління, які негативно впливають на організм не тільки дітей, а й дорослих. Такі рейди й надалі будуть проводитися на території міста та області.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я