За сприяння прокуратури право власності на Уманський елеватор повернули державі

0
982

Реалізовуючи конституційну функцію представництва інтересів громадян та держави в суді, прокуратурою Черкаської області приділяється особлива увага вжиттю заходів, спрямованих на реальне виконання рішень суду, постановлених у справах за позовами прокурорів.

Так, забезпечуючи реальне виконання судових рішень щодо повернення у державну власність об’єктів нерухомого майна Христинівського та Уманського елеваторів, за втручання прокуратури Черкаської області, внесено записи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про скасування державної реєстрації права приватної власності на вказані вище майнові комплекси та зареєстровано право власності на нерухоме майно за державою Україна в особі Кабінету Міністрів України.

Як повідомлялося раніше, упродовж 2017 року рішеннями господарського суду Черкаської області задоволено 2 позови прокуратури Черкаської області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України до виконавчих комітетів Христинівської й Уманської міських рад та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» про визнання незаконними та скасування рішень, свідоцтв про право власності, визнання за державою права власності на об’єкти нерухомого майна Христинівського та Уманського елеваторів загальною балансовою вартістю більш як 70 млн. грн., на які безпідставно оформлено право приватної власності.

Робота на зазначеному напрямі здійснення конституційних повноважень органів прокуратури триває, повідомляє Прес-служба  прокуратури Черкаської області.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я