Заїзд велоколоною та дитячі велоперегони: уманчани відсвяткували Всеукраїнський велодень

0
1047

Масовий велопробіг та велосипедні змагання для найменших: 27 травня Умань по-спортивному відсвяткувала Всеукраїнський велодень-2018. Спортивні заходи  організувала громадська організація «ВелоУмань» за підтримки відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради.

Понад 100 уманчан взяли участь у велозаїзді, який стартував на площі Перемоги.  Серед велосипедистів були і дошкільнята з батьками, і літні люди. Уманчани долучалися до спортивного дійства цілими родинами. У заході взяв участь і міський голова Олександр Цебрій, який разом з колоною учасників проїхався на велосипеді вулицями міста.

Фото Олександра Цебрій.– Приємно було сьогодні бачити багато уманчан, а особливо дітей та молоді, які прийняли участь у велопробігу.Сьогодні Всеукраїнський велодень. Це подія, що об’єднує велосипедистів та прихильників активного способу життя незалежно від типу ровера, стилю їзди та щоденного кілометражу. Умань активно долучилась до цього дійства.- зазначив мер міста Олександр Цебрій.

Задля безпеки, учасників велозаїзду супроводжувала карета швидкої допомоги. Велопробіг покликаний залучати жителів міста до здорового способу життя, популяризувати екологічний вид транспорту, сприяти участі молоді в спортивних заходах.

Сьогодні вся Україна в день святої Трійці відзначає Всеукраїнський велодень.  Ми завжди готові підтримати будь-який спортивний напрямок. Закликаю всіх, щоденно займатись спортом заради власного здоровя. – підкреслила начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ольга Ремез під час спортивної виставки Uman Sport Expo 2018.

Фото Олександра Цебрій.

Як зазначають уманчани, подібні заходи також сприяють поширенню велосипедної культури в місті.

– Я вже не перший рік катаюсь на велосипеді і закликаю всіх своїх знайомих на велопрогулянки. Мені надзвичайно приємно, що така кількість уманчан сьогодні відгукнулась на це дійство та приїхала сюди, щоб разом проїхатись в одній дружній велоколоні.– зазначив учасник акції, уманчанин Денис.

Загалом учасники заходу подолали вулицями міста декілька кілометрів, акцією велоспільнота Умані продемонструвала початок масових велорайдів, які є чудовою традицією у багатьох містах України.

Для найменших велорайдерів на центральному стадіоні були організовані змагання, участь в яких взяло понад 70 дітей. Найменшій учасниці велоперегонів  Христині було лише 1 рік і 3 місяці.

Фото Олександра Цебрій.Маленькі велосипедисти з радістю знайомились з підготовленою для них велотрасою. Крім цього партнери заходу підготували для дітлахів веселі розваги та багато подарунків. Також під час спортивного свята відбувався збір речей для Ладижинської школи-інтернату.

Додамо, що Велодень є щорічною подією, яка проходить у десятках українських міст. Як правило, заїзд на Велодень проводять в останні вихідні травня.

Фото Олександра Цебрій.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я