Запитання меру: Олександр Цебрій продовжує зустрічі з мешканцями міста

0
583

«Щодня ви в колективах – хіба це не стомливо?» – запитали ми міського голову Олександра Цебрія по закінченні його чергового спілкування. Цього разу – з науковцями та іншими співробітниками УДПУ ім. Павла Тичини. Та нашого співчуття головний посадовець міста не розділив:

– Мій звіт перед людьми – це не очікування подяки і похвали, а своєрідний соціологічний зріз міських проблем. Щоразу це комунікація, діалог, це пропозиції та зауваження, які слід обов’язково враховувати в подальшій роботі. Після такого спілкування не втома гнітить, а, навпаки, сили подвоюються, адже уманчани розраховують на подальший розвиток міста, на його нові досягнення.

– Свідомі мешканці не можуть не помічати позитивних змін в Умані, – зауважив один з професорів УДПУ, висловлюючи думку присутніх, – але й проблеми є, які не можна замовчувати.

А тому їх з відкритого мікрофону озвучували присутні, сподіваючись на реагування міського голови та його команди. Йшлося про теплопостачальні труднощі, про дороги й тротуари, про необхідність реконструкції Будинку культури.

Запитання меру: Олександр Цебрій продовжує зустрічі з мешканцями містаМешканці з приходом весняного тепла вже й не згадують, з якими складнощами стартував в Умані нинішній опалювальний сезон. Та теплопостачальники і представники влади усвідомлюють: якщо зараз не зробити рішучих кроків, зимовий період 2018-2019 може бути сповнений великих неприємностей. Тому, на переконання мера, єдиний вихід – внутрішньоквартальні котельні, на будівництво яких доведеться брати кредит. Альтернативи такому рішенню немає.

Запитання меру: Олександр Цебрій продовжує зустрічі з мешканцями містаПодякувавши співробітникам найбільшого на Черкащині вишу за позитивну атмосферу зустрічі, міський голова озвучив ідею створення дорадчого органу при міській раді, який складався б з діячів науки і культури. Адже саме представники інтелігенції міста, його еліти можуть позитивно впливати на процеси, що в ньому відбуваються.

Зі свого боку міський голова пообіцяв ректору університету Олександрові Безлюдному і всім присутнім всебічну підтримку вищій школі і їхньому закладу зокрема.

Крім педуніверситету, на цьому тижні у міського голови заплановані зустрічі у школах – 10-й і 11-й, в музичному училищі й агроколеджі, зустріч з працівниками швейної фабрики та поліцейськими. Комунікація з громадою триває.

Запитання меру: Олександр Цебрій продовжує зустрічі з мешканцями міста

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я