Запитання міському голові: які питання найбільше хвилюють уманчан?

0
684

14 березня в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами відбулась зустріч міського голови Олександра Цебрія з жителями мікрорайону ДОСи та відвідувачамикомплексу.

Yes

Міський голова презентував результати роботи міської влади за 2017 рік та розповів уманчанам про пріоритетні напрямки  та плани міської влади на 2018 рік. На завершення очільник міста дав відповіді на запитання, що турбували мешканців мікрорайону.

 

 

YesВ.о. директора КП «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Пальчак проінформував жителів міста про особливості медичної реформи та надав відповідні рекомендації.

 

 

Нагадаємо, що зустрічі з міським головою відбуваються постійно, з метою інформувати населення про виконану роботу  та дізнатись про поточні проблеми кожного мікрорайону нашого міста.

Зокрема, ще одна зустріч була проведена 16 березня 2018 року в Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Пролісок» з працівниками соціальної сфери міста.

Yes

Олександр Володимирович  прозвітував за пророблену роботу міської влади за 2017 рік та розповів уманчанам про пріоритетні напрямки  та плани міської влади на 2018 рік.

Найактуальнішими питаннями, які озвучили присутні на зустрічі були щодо  реконструкції Осташівського ставу, її термінів, криміногенної ситуації в місті, проблеми з безпритульними тваринами, будівництва летовища та інші.

В ході тривалої дискусії сторони погодилися, що проблеми  назрівали не один рік і для повного їх вирішення необхідний певний час та значні фінансові ресурси.

За підсумками зустрічі очільник міста надав доручення відповідним службам міської ради вжити необхідних дієвих заходів щодо максимального вирішення нагальних проблем жителів м. Умань.

Yes

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я