Заради порядку: В смт Бабанка відкрили нову поліцейську станцію за підтримки нардепа Максима Полякова

0
1313

Протягом останнього року народним депутатом Максимом Поляковим та представниками обласної та районної влади було проведено ретельну роботу із забезпечення посилення безпеки громадян та правопорядку в смт Бабанка Уманського району Черкаської області.
Заради порядку: В смт Бабанка відкрили нову поліцейську станцію за підтримки нардепа Максима ПоляковаІ от нарешті сьогодні у селищі відкрито нову поліцейську станцію у складі Уманського районного відділення Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.
У відкритті поліцейської станції взяли участь:
Начальник ГУНП в Черкаській області полковник поліції Лютий Валерій Васильович,
Начальник Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області Завальний Сергій Михайлович,
Голова Уманської районної державної адміністрації Данченко Євген Михайлович,
Голова Уманської районної ради Супрунець Оксана Анатоліївна,
Голова смт. Бабанка Уманського району Байда Михайло Анатолійович,
мій помічник-консультант Качан Лариса Віталіївна.
Це дійсно важлива подія для жителів Уманщини, адже усі ці роки вкрай не вистачало кількості патрульних, які б змогли вчасно реагувати на виклики жителів та слідкувати за порядком в районі. Раніше тут працювали лише дільничні, а до відділку потрібно було їздити аж до міста Умань.

Заради порядку: В смт Бабанка відкрили нову поліцейську станцію за підтримки нардепа Максима Полякова– Вважаю своїм обов’язком, як представника уманської громади в парламенті, жителів якісною правоохоронною системою. Для жителів смт. Бабанка – це знакова подія, адже йдеться про безпеку наших громадян. – зазначив народний депутат України, Максим Поляков.

Заради порядку: В смт Бабанка відкрили нову поліцейську станцію за підтримки нардепа Максима ПоляковаНовостворений відділ поліції забезпечений усім необхідним: встановлено цілодобове відеоспостереження – це одна із важливих складових модернізації поліцейських відділень та проведення освітлення вулиць, поліцейським автомобілем; необхідним технічним оснащенням; задля комфорту діток працівників поліцейської станції в приміщенні відділку обладнано дитячу кімнату.

Заради порядку: В смт Бабанка відкрили нову поліцейську станцію за підтримки нардепа Максима Полякова

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я