Заступницю директора Уманського лікеро-горілчаного заводу оштрафували за корупцію

0
109

Заступницю директора державного підприємства «Уманський лікеро-горілчаний завод» оштрафували за несвоєчасну подачу щорічної електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

Винуватість заступниці директора з технічних питань у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення довела Уманська місцева прокуратура.

Як з’ясувалося, вказана посадова особа несвоєчасно та без поважних причин подала щорічну електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

«За принципової позиції прокурора Уманським міськрайонним судом особу визнано винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 850 грн», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

Наразі рішення Уманського міськрайонного суду вже набрало законної сили.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я