Засуджено черкащанина, який в Золотоноші робив «закладки» з психотропною речовиною

0
152

Золотоніською окружною прокуратурою належним чином підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання та зберігання психотропної речовини у великих розмірах, з метою збуту), ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 307 КК України (закінчений замах на незаконний збут психотропної речовини у великих розмірах, вчинений повторно).

Про це повідомляють у прокуратурі.

В ході судового розгляду встановлено, що черкащанин, перебуваючи в м. Золотоноша, Черкаської області, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, умисно, з метою збуту, в кущах, незаконно придбав, знайшовши 30 згортків з фольги з психотропною речовиною — амфетамін, загальною масою близько 15 г, 15 з яких в подальшому зберігав з метою збуту в кишені своєї куртки, до виявлення та вилучення працівниками Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області, а 15 згортків переніс та залишив у вигляді «закладки» з метою збуту невстановленому колу осіб за різними адресами в м. Золотоноша. При цьому, не зміг довести злочин до кінця, у зв’язку із затриманням працівниками Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області.

На підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення чоловіка засуджено до покарання у виді 4 років 2 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я