Завершено ремонт найпроблемніших ділянок дороги через 5 сіл Уманщини і ремонт мосту на в’їзді в село Вільшана Слобідка

0
734

Завершено ремонт мосту на в’їзді в село Вільшана Слобідка Уманського району, що знаходиться на дорозі Т-24-16/М-12 Сушківка -Вільшана Слобідка – Рогова- Перегонівка.  Протяжність відремонтованої ділянки– 400 метрів.

Крім того, зроблено ямковий ремонт на шляху, який проходить через села Сушківка, Коржова, Дубова, Вільшана Слобідка, Рогова Уманського району. Протяжність – 27 км.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook прозвітував народний депутат України Антон Яценко, який тривалий час займається питання ремонту доріг.

Звітую.Відремонтовано міст на в'їзді в село Вільшана Слобідка Уманського району, що знаходиться на дорозі Т-24-16/М-12…

Опубліковано Яценко Антон Середа, 13 травня 2020 р.

Зокрема, він неодноразово звертався з приводу ремонту зазначеної дороги до УкравтодоруМіністерства інфраструктури України. Тому радий, що це питання вдалось вирішити.

Парламентар пообіцяв працювати і далі в цьому напрямку.

Нагадаємо, раніше за підтримки народного депутата було відремонтовано найпроблемнішу ділянку дороги у селі Доброводи Уманського району, що проходить по трасі Умань – Черкаси, протяжністю 5 км. Окрім того, на цій ділянці дороги було відремонтовано міст через річку Ревуха, довжиною 12 м.

Зауважимо, що Антон Яценко є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд). Це дало можливість у декілька разів збільшити фінансування на ремонт доріг в цілому в Україні і безпосередньо в Черкаській

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я