Збувала наркотики та здавала квартиру для їх вживання: в Умані затримали місцеву жительку на “гарячому”

0
1163

Поліцейські Черкащини задокументували протиправну діяльність жительки Умані яка організувала збут наркотиків

Окрім збуту наркотиків надавала орендовану нею квартиру наркозалежним особам для вживання наркотичних засобів. За фактом її протиправної діяльності відкрито ряд кримінальних проваджень.

Правоохоронці Уманського відділу поліції отримали оперативну інформацію про те, що місцева мешканка займається збутом психотропних речовин. Проведеними заходами оперативники встановили особу жінки, нею виявилася місцева жителька.

Збувала наркотики та здавала квартиру для їх вживання: в Умані затримали місцеву жительку на "гарячому"

Під час проведення слідчих дій поліцейські задокументували факт збуту амфетаміну. Разом з тим було встановлено, що жінка, утримувала орендовану нею квартиру з метою надання приміщення для вживання наркотиків іншим наркозалежним особам.

Під час обшуку даної квартири поліцейські виявили амфетамін та грошові кошти в сумі 1300 гривень, ймовірно здобуті від незаконного продажу наркотичних засобів.

Збувала наркотики та здавала квартиру для їх вживання: в Умані затримали місцеву жительку на "гарячому"Речові докази вилучено. За даним фактом жінці оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених частиною 1 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та частиною 1 статті 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Збувала наркотики та здавала квартиру для їх вживання: в Умані затримали місцеву жительку на "гарячому"

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я