Здоров’я уманчан – пріорітет для міської влади: відбулось засідання круглого столу з питань туберкульозу

0
799

24 березня світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби з туберкульозом.

За офіційними даними ВООЗ, у світі близько 9,6 млн. осіб хворіють на туберкульоз. Щорічно близько 1,5 млн. людей помирає внаслідок цього захворювання.

21 березня в приміщенні КЗ «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулось засідання круглого столу з питань профілактики захворювання на туберкульоз, в якому взяли участь керівництво міста, депутати міської ради, медичні та соціальні працівники.

YesЗаступник міського голови Жанна Лозінська зазначила, що з метою профілактики та лікування захворювання на туберкульоз за кошти міського бюджету проведено ремонт фтизіатричного відділення на суму 923,8 тис.грн. та придбано флюорограф вартістю понад 1,7 млн.грн для КП «Уманська міська лікарня». Також акцентувала увагу, що своєчасне виявлення туберкульозу є вирішальним фактором для його ефективного лікування, а здоров’я уманчан є найважливішим та пріоритетним питанням для міської влади.

На засіданні проінформовано про епідеміологічну ситуацію в м. Умань і Україні та роботу протитуберкульозного диспансерного відділення, обговорено питання раннього виявлення туберкульозу у дітей і підлітків та профілактики захворювання серед осіб з числа груп ризику: бездомні, звільнені з МПВ й особи із залежностями.

На завершення Жанна Лозінська зауважила, що туберкульоз – не тільки медична, а й соціальна хвороба, та закликала присутніх сприяти об’єднанню зусиль громади для профілактики захворювання.

Yes

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я