Житель Маньківщини пішов під суд за зберігання гранати у себе вдома

0
12

Маньківський відділ Уманської місцевої прокуратури підтримав публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя одного із сіл Маньківського району, який незаконно зберігав у себе вдома вибуховий пристрій (боєприпас).

Чоловіка обвинувачували у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (придбання, носіння та зберігання бойового припасу без передбаченого законом дозволу).

Досудове розслідування встановило, що восени 2018 року вказаний громадянин знайшов біля річки гранату «РГД-5» та підривник «УЗРГМ-2». Чоловік підібрав знахідки та відніс додому. У січні 2019 року гранату та підривник вилучили працівники поліції під час санкціонованого обшуку.

В Уманській місцевій прокуратурі зазначили, що у сукупності граната та підривник являють собою боєприпас (вибуховий пристрій).

Вироком Маньківського районного суду обвинуваченого було засуджено до трьох років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробуванням на один рік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я