Жителів Уманщини попередили про значне посилення вітру

0
202

18 вересня через додаткове надходження холодного повітря з Атлантики на території Уманського району очікується посилення вітру до 7-12 м/с з поривами 15-20 м/с. Впродовж дня у регіоні буде хмарно з проясненнями.

Максимальна температура очікується на рівні +13…+18º. Часом можливий невеликий короткочасний дощ. Вміст кисню в приземному шарі повітря буде помірно знижений.

У зв’язку з посиленням вітру на Уманщині оголошено «жовтий» рівень небезпеки. Про це повідомили у Черкаському обласному гідрометцентрі.

«Будьте обережні під час перебування на вулиці. Не ходіть попід розлогими деревами, лініями електропередач, рекламними щитами, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження», ― попереджають синоптики.

Жителів Уманщини попередили про значне посилення вітру

Погодні умови на Уманщині наразі визначає атлантичний малорухливий циклон, що розкрутився до великих висот. У тиловій, більш прохолодній частині цього атмосферного вихору, очікується погода з показниками середньодобової температури повітря нижче кліматичних значень.

Синоптики наголошують, що у перехідні сезони року, особливо восени, загострюються багато хвороб. Будь-які зміни погодних факторів ― це своєрідний стрес для організму, тому мінлива осіння погода надає додаткове стресове навантаження на людину.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я