Жваві обговорення тенденцій розвитку місцевих медіа: уманські журналісти відсвяткували професійне свято

0
605

Щирою розмовою про актуальні теми міста, тенденцї в українських медіа та наболілі питання регіональної тележурналістики: сьогодні  журналісти та репортери міста святкували своє професійне свято – День журналіста.

Фото Олександра Цебрій.В неофіційній обстановці міський голова Олександр Цебрій нагородив почесними грамотами за вагомий внесок у розвиток журналістики місцевих працівників медіапростору та наголосив, що саме завдяки наполеглевій праці кожного журналіста уманчани мають змогу швидко отримувати інформацію про події, а місцева влада, вчасно поінформована про актуальні питання, які виникають у місцевих жителів.

-Журналісти і репортери є тією силою, що формує громадську думку і впливає на неї. Завдяки оперативній роботі журналістів, люди дізнаються про те, що відбувається в місті – швидко, оперативно, правдиво. – підкреслив очільник міста.

Картинки по запросу аналогове телебаченняТелевізійники міста у невимушеній обстановці розповіли про актуальні питання, які хвилюють місцеве телебачення, а саме вимкнення аналогового  телебачення, яким користуються уманські телекомпанії.

Нагадаємо, що  Кабінет міністрів ухвалив рішення згідно якого, аналогове телебачення в Україні почнуть вимикати 1 липня 2018 року.

Крім того, журналісти презентували масштабний майданчик для реалізації творчого медійного таланту уманчан. Таким інструментом розвитку міста та місцевих жителів стало «Уманське радіо», яке запустила ТК «Умань».  Якісний місцевий контент, 100відсотковий україномовний ефір та цікаві люди – такий формат для своєї діяльності обрало Уманське радіо, яке відтепер можна слухати не лише знаходячись в місті, а й далеко за межами країни, маючи під рукою лише смартфон та інтернет.

Також, під час зустрічі відома журналістка, редакторка Валентина Андріївна Козицька презентувала усім присутнім збірку поетичних здобутків «Земля просто неба», з якої процитувала декілька поезій про Умань.

Жваві обговорення тенденцій розвитку місцевих медіа: уманські журналісти відсвяткували професійне свято

День журналіста відзначається згідно з Указом Президента від 25 травня 1994 року щорічно 6 червня. Саме в цей день 1992 року Спілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів, яка є найбільшою в світі організацією професійних працівників ЗМІ.

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я