Зірковий телеведучий з Умані розповів про «Євробачення» та свою сім’ю

0
21

Відомого телеведучого з міста Умань Володимира Остапчука запросили на ефір ранкової програми «Сніданок з 1+1». Там уманчанин поділився думками щодо конкурсу «Євробачення», а також розповів про свою родину та відпочинок.

Нагадаємо, що Володимир Остапчук став відомим ведучим завдяки участі у прямих ефірах конкурсу «Євробачення-2017».

Успіх прийшов до Володимира Остапчука завдяки постійній практиці. Уманчанин навчався в школі дикторів на телеканалі «СТБ». Згодом він працював на радіо та був ведучим на українських телеканалах. Крім того, Володимир Остапчук дублював та озвучував кінофільми.

Зірковий телеведучий з Умані розповів про «Євробачення» та свою сім’ю

За словами відомого уманчанина, він уважно стежив за цьогорічним відбором на «Євробачення».

«Цього року були досить сильні учасники. Деякі з них, такі як YUKO, вражають своїм незвичним звучанням. Справжні фаворити для мене ― це джаз-бенд «Freedom jazz» Олени Коляденко та музичний гурт «Brunettes Shoot Blondes»», ― зазначив Володимир Остапчук.

Нагадаємо, що цього року Україна не бере участі в «Євробаченні». Переможниця національного відбору MARUV та Національна суспільна телерадіокомпанія України так і не уклали договір на участь в пісенному конкурсі. Згодом від участі відмовились джаз-бенд «Freedom jazz» та гурт Kazka.

Зірковий телеведучий з Умані розповів про «Євробачення» та свою сім’ю

Володимир Остапчук є не лише успішним телеведучим, а й чудовим сім’янином. Шоумен має двох дітей ― шестирічну доньку Емілію та сина Евана-Олександра, якому скоро виповниться рік.

Наразі родина Володимира Остапчука проживає у Канаді, тож уманчанину доводиться жити на дві країни. Телеведучий старається максимально багато часу проводити з дітьми. Зі своєю донькою він грає у складніші ігри, а з сином ― у простенькі «ладусі».

Зірковий телеведучий з Умані розповів про «Євробачення» та свою сім’ю

За словами Володимира Остапчука, відпочиває він у літаках. Нещодавно він прилетів із Канади в Україну. Під час перельоту, який тривав 14 годин, шоумен займався самоосвітою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я